راهکارهای کاهش هزینه طراحی سایت شرکتی

1 of
Previous Next

Ad Details

  • Ad ID: 58323

  • Added: May 16, 2022

  • Location: India

  • State: Delhi

  • City: NewDelhi

  • Phone: 09174587126

  • Views: 90

  • Website: طراحی-سایت-شرکتی

Description

چگونه هزینه نهایی طراحی سایت شرکتی را کاهش دهیم؟
یکی از چالش های اصلی که هنگام راه اندازی یک کسب و کار با آن مواجه خواهید شد، ایجاد یک طراحی سایت شرکتی موثر است. به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک، ممکن است از گزینه های خود غرق شوید. شما می توانید طراحی سایت شرکتی کسب و کار خود را با استفاده از یک پلت فرم ساخت طراحی سایت شرکتی مانند Wix یا GoDaddy بسازید، از یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) مانند WordPress استفاده کنید، یا می توانید یک طراحی سایت شرکتی حرفه ای استخدام کنید.وقتی صحبت از انتخاب بین این گزینه ها می شود، سوال اصلی که باید در نظر داشت این است که “هزینه ساخت یک طراحی سایت شرکتی برای یک تجارت کوچک چقدر است؟” در این مقاله، مروری بر چند گزینه مختلف ارائه خواهیم کرد، در مورد هزینه طراحی سایت شرکتی و همچنین یک تفکیک کلی از هزینه های طراحی سایت شرکتی – بر اساس قیمت گذاری و برنامه ریزی برای سازندگان طراحی سایت شرکتی مختلف و استانداردهای صنعتی بحث خواهیم کرد.سازندگان وب سایت ساده ترین و مقرون به صرفه ترین انتخاب برای صاحبان مشاغل کوچک هستند. آنها به شما این امکان را می دهند که به سرعت و بدون استخدام متخصص، یک نقطه تماس دیجیتال موثر برای کسب و کار خود ایجاد کنید. علاوه بر این، عوامل هزینه طراحی سایت شرکتی مانند میزبانی دامنه و امنیت معمولاً در برنامه‌های پریمیوم گنجانده می‌شوند، اگرچه این میزان بر اساس پلتفرم و سطح قیمت متفاوت است.در فهرست بهترین سازندگان وب سایت در سال 2022، برخی از بهترین سازندگان وب سایت را برای صاحبان مشاغل کوچک بر اساس تجربه و تخصص کلی رتبه بندی کردیم. در این مقاله، تعدادی از این گزینه‌ها و همچنین قیمت‌گذاری و ویژگی‌های موجود در هر کدام را بررسی خواهیم کرد.ما GoDaddy را به عنوان بهترین سازنده طراحی سایت شرکتی به طور کلی در لیست بهترین سازندگان طراحی سایت شرکتی خود قرار دادیم. این به دلیل تعادلی است که این پلتفرم بین سادگی و سهولت استفاده و همچنین طیف وسیعی از ویژگی ها و هزینه ساخت یک طراحی سایت شرکتی ایجاد می کند. با GoDaddy، می توانید یک وب سایت با کارایی بالا برای کسب و کار کوچک خود تنها در چند دقیقه بسازید.

راهکار طراحی سایت شرکتی در کمترین زمان چیست؟
مهم است که به یاد داشته باشید که این پلتفرم عمداً با در نظر گرفتن سادگی کاهش یافته است. این بدان معنی است که شما طیف گسترده ای از گزینه های سفارشی سازی را نخواهید داشت. علاوه بر این، GoDaddy روی ویژگی‌های تجارت الکترونیک بسیار ساده است. این پلتفرم برای حرفه ای ها و هنرمندان مبتنی بر خدمات ایده آل است که به دنبال ایجاد یک طراحی سایت شرکتی ساده برای خدمات بدون صرف زمان یا هزینه زیاد برای ساخت یک طراحی سایت شرکتی هستند.Wix یک سازنده طراحی سایت شرکتی مقرون به صرفه است که در مقایسه با GoDaddy گزینه کمی گرانتر است. با این حال، پلتفرم Wix ویژگی‌های اضافی و گزینه‌های سفارشی‌سازی را برای کمک به جبران برخی از هزینه‌های اضافی ارائه می‌کند – مانند یک فروشگاه برنامه داخلی با بیش از 360 برنامه.در حالی که ویژگی‌های اضافی Wix را به گزینه‌ای کمی پیچیده‌تر از GoDaddy تبدیل می‌کند، اما هنوز هم یک سازنده طراحی سایت شرکتی آزمایش شده و واقعی است. شما به راحتی می توانید از این پلت فرم برای ایجاد یک طراحی سایت شرکتی کاملاً سفارشی برای کسب و کار کوچک خود در طول یک بعد از ظهر استفاده کنید.اگر تجارت الکترونیک بخش مهمی از عملیات شرکت شما باشد، سازندگان طراحی سایت شرکتی مانند Wix و GoDaddy احتمالاً ویژگی های مورد نیاز شما را نخواهند داشت. به همین دلیل است که بسیاری از مشاغل ترجیح می دهند از عملیات تجارت الکترونیک خود از طریق پلتفرمی با خدمات اختصاص داده شده به این عملکرد پشتیبانی کنند.ما Shopify را به دلیل طیف گسترده ای از ویژگی های قدرتمند تجارت الکترونیکی، به عنوان بهترین سازنده طراحی سایت شرکتی برای تجارت الکترونیک رتبه بندی کردیم. همانطور که گفته شد، Shopify یک گزینه پرهزینه تر است، که اگر تجارت الکترونیک عنصر مهمی از مدل های تجاری آنها نباشد، ممکن است توجیه آن برای مشاغل کوچک دشوار باشد.برای کسانی که به دنبال طراحی طراحی سایت شرکتی خود هستند، وردپرس جایگزین قدرتمندتری برای سازندگان وب سایت مانند Wix و GoDaddy است. وردپرس دارای هزاران قالب برای انتخاب، و همچنین طیف گسترده ای از گزینه های سفارشی سازی قدرتمند و برخی از گسترده ترین انتخاب های افزونه های موجود است.همانطور که گفته شد، پلتفرم های CMS مانند وردپرس ذاتاً پیچیده تر از سازندگان طراحی سایت شرکتی هستند که برای سادگی بهینه شده اند. در حالی که استفاده از این نرم افزار رایگان است، هزینه ایجاد یک طراحی سایت شرکتی با وردپرس کمتر از سازندگان طراحی سایت شرکتی قابل پیش بینی است، که معمولاً شامل اکثر ویژگی هایی است که برای عملیاتی کردن طراحی سایت شرکتی خود با نرخ ثابت نیاز دارید.با توجه به تعداد متغیرها، اندازه گیری کامل هزینه وردپرس دشوار است. این بستگی به این دارد که کدام ویژگی های اضافی را به سایت خود اضافه می کنید، و همچنین اینکه کدام پلتفرم میزبانی را انتخاب می کنید. ما Bluehost را به عنوان بهترین شریک میزبانی وب سایت های وردپرسی توصیه می کنیم.برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ایجاد یک طراحی سایت شرکتی با وردپرس، بررسی کامل وردپرس و بررسی میزبانی وب Bluehost ما را بخوانید.

دستمزد طراحان وب سایت شرکتی حرفه ای چقدر است؟
کار با یک طراح وب حرفه ای بدون شک گران ترین گزینه برای ساخت یک طراحی سایت شرکتی برای تجارت شما است. برای چیزهایی مانند تعمیر و نگهداری و امنیت، و همچنین زمان یک حرفه ای با تجربه در صنعت، هزینه اضافی پرداخت خواهید کرد.در حالی که شرکت‌هایی مانند Fiverr می‌توانند شما را با افراد حرفه‌ای که وب‌سایت شما را با قیمت ۴۰ دلار در ساعت می‌سازند، ارتباط دهند، این نرخ می‌تواند به‌طور چشمگیری متفاوت باشد – تا ۳۰۰ دلار در ساعت برای طراحان بسیار ماهر، با ۷۵ تا ۱۰۰ دلار نرخ متوسط ساعتی برای طراحی سایت شرکتی به پیچیدگی وب سایت، طراحی کامل می تواند از 40 ساعت تا 500 ساعت طول بکشد، که 40-100 برای یک طرح بندی چهار تا شش صفحه ای استاندارد است. این جدول یک نمای کلی از هزینه هایی را که می توانید در هنگام کار با یک طراح وب سایت حرفه ای انتظار داشته باشید ارائه می دهد:به خاطر داشته باشید، این عوامل هزینه به طور چشمگیری بسته به نیاز شما متفاوت است. تنها راه برای اطمینان از برآورد دقیق این است که با یک متخصص مشورت کنید. یک متخصص طراحی وب برخی از الزامات برای راه اندازی وب سایت شما، از جمله تمام ویژگی های مورد نظر شما را بررسی می کند.علاوه بر این، کار با یک طراحی سایت شرکتی حرفه‌ای از شما می‌خواهد که همان هزینه‌هایی را برای برنامه‌ها و افزونه‌ها، میزبانی و امنیت بپردازید که اگر سایت خود را با CMS مانند وردپرس بسازید، باید بپردازید.مزیت اصلی کار با یک طراح وب آزاد این است که می‌توانید با یک متخصص مشورت کنید تا مطمئن شوید که دقیقاً همانطور که می‌خواهید به نظر می‌رسد – و همه ویژگی‌هایی را که برای ایجاد یک نقطه تماس دیجیتالی مؤثر نیاز دارید، دارد. این گزینه برای شرکت هایی با طراحی سایت شرکتی پیچیده که نیاز به سطح بیشتری از پشتیبانی دارند، بهترین است.برای اکثر مشاغل کوچک، این گزینه مقرون به صرفه است. پلتفرم های ساخت طراحی سایت شرکتی جایگزین بسیار موثری برای خدمات طراحی سایت شرکتی سنتی هستند.برای اکثر مشاغل کوچک، این پلتفرم ها دارای ویژگی های بیش از اندازه کافی هستند که به شما امکان می دهند به اهداف خود برسید.

امیدواریم این مقاله مروری بر برخی از هزینه‌هایی که می‌توانید هنگام ساختن یک طراحی سایت شرکتی برای کسب‌وکار کوچک خود پیش‌بینی کنید، به شما ارائه کرده است. همیشه خوب است که قبل از شروع، بودجه ای ایجاد کنید، مهارت های فنی خود را ارزیابی کنید و میزان زمانی را که می توانید برای ایجاد یک طراحی سایت شرکتی برای تجارت خود اختصاص دهید، ارزیابی کنید.